Key Ne işe yarar ?

Bir key, oyunları açmak için gerekli bir lisans anahtarıdır. Oyunları indirmek ve oynayabilmek için oyun anahtarı gereklidir.

Key Bozdurmak Ne işe yarar ?

Elinizde Bulunan key in nakit paraya dönüştürülmesi anlamına gelmektedir.. Örneğin, bir kişi bir Steam Cüzdan Kodu bozdurmak isteyebilir ve bu keyi para olarak almak isteyebilir. Key Bozdurmak keyin değerini nakit olarak alması anlamında kullanılır.

Elimdeki Oyun Anahtarını(KEY) Nasıl Nakite Çevirebilirim ?

Elinizde bulunan oyun anahtarlarını nakite çevirmek çok kolay. Öncelikle Ana sayfada bulunan oyunlar ve diğer keyler kısmından elinizde olan keyi bulun. Siteye kayıt olduktan sonra IBAN bilgilerinizi verin ve keyinizi gönderin.

Elimdeki Hediye Çekini Nasıl Nakite Çevirebilirim ?

Elinizde bulunan hediye çeklerini sitemiz aracılığı ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Ana sayfada bulunan seçenekler arasından hediye çekinizi seçin ve gönderin çekiniz onaylandıktan sonra ödemeniz gönderilecektir.

Elimdeki Oyun anahtarı – Hediye Çeki sitede bulunmuyor ?

Sitemizde bulunmayan oyunlar için teklifte bulunabiliriz. Elinizdeki oyunun veya diğer cüzdan kodlarının isimlerini canlı destek aracılığı ile iletiriseniz teklifinizi alabilirsiniz.

Mobil ödememi nasıl nakite çevirebilirim ?

Hattınızdaki mobil ödemelerinizi key bozdur sayesinde nakite çevirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken canlı destek ile iletişim kurmak.

Kredi Kartımı Nakit Paraya nasıl çevirebilirim ?

Kredi kartınızda bulunan limiti nakit avans olarak kullanmak için canlı destek ile iletişim kurunuz.

Gönderdiğim Key’ in ödemesi için ne kadar beklemem gerekiyor ?

Sitemize kayıt olup kodunuzu gönderdikten sonra kod çalışıyor ise panelde belirtilen süre içerisinde ödemeniz yapılacaktır.

Ticket ımı nasıl Nakit Paraya çevirebilirim ?

Ticket karıtınız da bulunan limiti sitemizde nakite çevirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken canlı destek ile iletişim kurmak.

Bu Sistem Güvenli mi ?

Günümüzde bir çok bozum sitesi bulunmaktadır. Bunların içinde güvenilir olanlar ve tabi ki istismar edenler bulunmaktadır. Bunun için yalnızca güvendiğiniz sitelerden bozum yapmalısınız.