smartmockups_ldfqhr4d

Keybozdur.com sitesine hoş geldiniz. Anasayfa da sağ üst köşede bulunan Girişyap/Kayıtol butonundan kayıtlı kullanıcı iseniz giriş yapabilir ve oyunlarınızı hemen satmaya başlayabilirsiniz eğer kayıtlı değilseniz kayıt olabilir ve hemen ardından size özel panele ulaşabilirsiniz.

smartmockups_ldfqvr16

Girişyap/Kayıtol butonuna tıkladıktan sonra gelen ekranda kayıtlı kullanıcı iseniz giriş yaparak diğer adıma geçebilirsiniz kayıt olmak için Kayıt ol butonuna tıklayarak ilgili ekranın gelmesiniz sağlayabilirsiniz burada sizden istenen bilgileri eksiksiz olrak girmeniz gerekmektedir.

smartmockups_ldfqxo1l

Size özel panelde yeni satış ekle sekmesine gelerek burada bizler tarafından oluşturulmuş oyunlardan seçim yaparak bir sonraki adıma geçebilirsiniz seçim yaparken oyunun alış fiyatı ve sizlere ödeme zamanı bilgisi yer almaktadır. Lütfen bunlara dikkat ediniz

Seçim yaptığınız oyun cd key lisansının ilgili kutucuğa yazınız.

Ad Soyad, E-posta Adresi, Telefon Numarası, TC Kimlik numarası ilgili kutucuklara doğru bilgileri veriniz.

Kod Nereden Alındıysa Belgelerini Yükleyiniz (Zorunlu alan değildir Ancak Ödemeniz Daha Hızlı Gerçekleştirilir)

Ödeme Alma Yönteminizi seçiniz burada Banka Havalesi, Bitcoin, Papapra, Pep Ödeme yöntemleri bulunmaktadır size uygun ödeme yöntemini seçerek ilgili bilgiyi girdikten sonra gönder butonuna tıklayın başarılı mesajı aldıktan sonra ödemeniz belirtilen süre içerisinde tarafınıza ödenecektir.