DİKKAT !

Bir çok Mobil ödeme bozum ve Key Bozum siteleri adımızı kullanarak sanal dolandırıcılık yapmaktadır. Lütfen dikkatli olunuz.

Sanal dolandırıcılık, internet üzerinden yapılan yanıltıcı veya sahte yollarla insanların para ya da kişisel bilgilerini çalmaya çalışan bir davranıştır. Bu tür dolandırıcılar, insanları kandırmak için sahte online mağazalar,  ve diğer yolları kullanabilir.

Sanal dolandırıcılık tehlikesi, internetin yaygın kullanımı nedeniyle giderek artmaktadır. Mümkün olduğunca kişisel bilgilerinizi gizlemelisiniz ve internet üzerinde güvenli olmayan kaynaklardan para transferi yapmamaya çalışın. Ayrıca, internet üzerinde alışveriş yaparken sadece güvenilir mağazalardan alışveriş yapın ve e-postaların doğruluğunu dikkatli bir şekilde inceleyin.

Eğer sanal dolandırıcılık kurbanı olduysanız, bankanızı veya kredi kartı şirketinizi hemen haberdar edin ve gereken adımları atın. Ayrıca, polise suç duyurusunda bulunabilirsiniz ve diğer insanları da bu tehlikeye karşı uyarmaya çalışabilirsiniz.

Sitemiz de tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Kredi kartı çalınması vs. ihbar durumda şikayet edilecektir.